Profile

farshid babayi

Contact Details

Bio


مرکز خرید ایست پوینت    East Point

ایست پوینت یکی دیگر از بهترین مراکز خرید در شهر تفلیس در تور گرجستان است که دارای فضایی شیک و مدرن است . این مجموعه بالغ بر یکصد و پنجاه فروشگاه را در خود جای داده است و هر آنچه را بخواهید در آن می یابید ، از انواع محصولات  آرایشی و بهداشتی گرفته تا پوشاک و اسباب بازی ، لوازم منزل ، زیور آلات و ... . ایست پوینت دارای امکانات متنوعی همچون هایپر مارکت ،  فضای بازی کودکان ، سالن بولینگ و سالن بیلیارد است . این مجموعه در خیابان الكساندر تووالچرلیزه واقع شده و دسترسی به آن آسان است .

پارک ملی کاراتپه  National Park Kartepe

به گزارش سفر باتو ، پارک ملی کاراتپه مجموعه ای تاریخی و طبیعی را در خود جای داده که میتوانید ضمن کوهنوردی و پیاده روی و بازدید از طبیعت شگفت انگیز آن ، از آثار تاریخی این منطقه نیز دیدن کنید . کاراتپه به معنای تپه ی سیاه است و پارک ملی کاراتپه شبیه به یک موزه تاریخی سرباز است . حین بازدید از این منطقه با تخته سنگ های بزرگی روبرو می شوید که بر روی آنها خطوط میخی نگاشته شده و یکی از مهم ترین بازمانده های تمدن های اولیه در این سرزمین به نام آسیتاوادا ، اقوام فنیقی و هیتی است .  و گفته می شود  پارک ملی کاراتپه در تور آنتالیا در زمان جنگ های صلیبی محل نبرد اقوام مختلف بوده است .

تورهای کروز آنتالیا  Antalya Cruises

تور کشتی های کروز یکی از مفرح ترین تفریحات در این شهر است که شما را برای یک روز کامل سرگرم می کند . و برنامه های مختلف آن شامل گشت و گذار بر روی آب های مدیترانه و شنا و آفتاب گرفتن در مناطق بکر و زیباست . همچنین در ادامه ناهار را بر روی عرشه کشتی میل می کنید و از مناطق تاریخی اطراف دیدن خواهید نمود .